przejdź do treści

PRACA: Mazowiecki Instytut Kultury poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty do projektu Mazovia Warsaw Film Commission

Mazowiecki Instytut Kultury  poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty do projektu Mazovia Warsaw Film Commission

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe, w tym mile widziane w pracy związanej z branżą filmową;
  • doświadczenie w prowadzeniu działań promocyjnych/ marketingowych;
  • praktyczna znajomość wymogów formalnych funkcjonowania instytucji publicznej;
  • znajomość specyfiki branży filmowej;
  • znajomość rynku mediów;
  • znajomość Warszawy i Mazowsza pod kątem lokacji;
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu;
  • kreatywność, pro-aktywna postawa w działaniu;
  • zaangażowanie;
  • rzetelność;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość pakietu MS Office.

Obowiązki:

  • koordynacja działalności promocyjnej MWFC, w tym przygotowanie oferty promocyjnej;
  • koordynacja strony internetowej MWFC oraz obecności MWFC w portalach społecznościowych;
  • obsługa internetowej bazy lokacji MWFC;
  • obsługa internetowej bazy produkcyjnej MWFC;
  • udział w realizowanych przez MWFC/MFF wydarzeniach;
  • przygotowywanie i rozliczanie umów dotyczących bieżących projektów oraz współpraca z kontrahentami w zakresie działań MWFC;
  • współpraca z organizacjami i stowarzyszeniami branżowymi, instytucjami krajowymi i zagranicznymi w zakresie rozwoju przemysłu audiowizualnego w Warszawie i na Mazowszu;
  • obsługa konkursu na wspieranie produkcji filmowej Mazowieckiego Funduszu Filmowego;
  • przygotowywanie i rozliczanie umów koprodukcji filmowej;
  • współpraca z innymi działami Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się instytucji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 15 stycznia 2015r. na adres Mazowieckiego Instytutu Kultury, ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa, lub pocztą elektroniczną na adres: j.janusewicz@mik.waw.pl oraz info@mwfc.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Mazowieckim Instytucie Kultury zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zm.”.